5759 Sk. No:57 Karabağlar / İzmir

Sabit Sineklik Menteşeli sinekliğin alternatifi olarak üretilmiş bir modeldir sabit sineklik. Sistem itibariyle her ikisi de aynıdır. Aradaki fark menteşeyle açılıp kapanma özelliğinin sabit sineklikte kaldırılmış olmasıdır. Ancak onun yerini bu defa tak-çıkar olarak adlandırabileceğimiz tırnak sistemi almıştır. Sabit sinekliğin en çok kullanıldığı mekanları giriş katlardaki daireler ve ofisler oluşturur. Sineklerden korunurken, kedi, köpek gibi evcil hayvanların içeri girişi de bu sayede engellenmiş olur. Bu açıdan sabit sineklikte tülün yanında amaca göre telli sistem de uygulanabilir. Sineklik modelleri içinde maliyeti en düşük ancak kullanılabilirliği en pratik olanıdır.

Sabit sinekliğin diğer modellere göre kullanımı farklıdır. Yerine göre küçük çocuklar için tehlike oluşturabilecek kapı ve pencereler için idealdir. Çocukların camdan veya balkondan sarkıp düşmesini engelleyen en basit tedbirlerden biridir. Ev ve işyerlerinin sürekli havalandırma sağlayan pencerelerinde de sabit sineklik daha yaygın biçimde uygulanmaktadır.

İzmir Sineklik Sistemleri

Yılların verdiği tecrübe ve güvenle; konusunda uzman ekibimizle, en iyi sineklik sistemlerini, en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Hemen Arayın
Sorularınız için arayın 0 (535) 051 63 35